Miło nam poinformować, że nasz XIV Międzynarodowy Plener Plastyczny Silesia Tak Art pt.”Kolej na Szklarską Porębę „, który odbędzie się w od 18 do 28 kwietnia 2024 roku został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Szklarska Poręba, przy ścisłej współpracy z Dyrekcją Miejskiego Ośrodka Kultury ❤️🖼️🖌️☀️😘 Program pobytu twórców i sympatyków naszego stowarzyszenia w Szklarskiej Porębie będzie ciekawą przygodą. Zajrzyjmy w piękne miejsca i poznamy historię tego uroczego miasta oraz okolic.
Z miejsca zakwaterowania PENSJONAT GAZDÓWKA będziemy codziennie doświadczać magii tego skrawka Karkonoszy, podziwiając budzącą się do życia przyrodę w ożywczym słońcu wiosny.
Dla tych, którzy śledzą nasze działania na bieżąco wielką atrakcję stanowić będzie prezentacja HYMNU SILESIA TAK ART, który od tego roku będzie towarzyszył wszystkim ważniejszym wydarzeniom naszego stowarzyszenia.
Na wszystkich uczestników tego wyjątkowego spotkania będzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Kto przyjedzie w kwietniu do Szklarskiej Poręby będzie miał okazję przeżyć kolejną artystyczną przygodę z Silesia Tak Art. Do zobaczenia na Artystycznym Szlaku:) ps. zapraszamy także na naszą stronę internetową:
http://www.tak-art.pl/aktualnosci/