Miło nam poinformować, że nasz XV Międzynarodowy Plener Plastyczny Silesia Tak Art pt.”Chodźmy, pomalujmy świat”, który odbędzie się w od 15 do 25 września 2024 roku został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Mielno, przy ścisłej współpracy z Dyrekcją Centrum Kultury w Mielnie (CKM). Gmina Mielno ❤️🖼️🖌️☀️😘 Dzięki temu wsparciu program pobytu twórców i sympatyków naszego stowarzyszenia będzie niezwykle atrakcyjny, ponieważ na uczestników czekają warsztaty plastyczne, wycieczka turystyczna ukazująca atrakcje okolic Gminy Mielno, a także udział w kolejnej edycji konkursu plastycznego, którego tytuł brzmi: ”Piękno Gminy Mielno w pracach i fotografiach twórców oraz sympatyków Silesia Tak Art” skierowanego przez Organizatora do uczestników naszego pleneru oraz do lokalnych twórców (przy współpracy z CKM). Serdecznie zapraszamy uczestników tegorocznego pleneru do udziału w tym wyjątkowym konkursie plastycznym. Na zwycięzców będą czekały nagrody rzeczowe. Dla tych, którzy śledzą nasze działania na bieżąco wielką atrakcję stanowić będzie prezentacja HYMNU SILESIA TAK ART, który od tego roku będzie gościł wszystkim ważniejszym wydarzeniom naszego stowarzyszenia.
Na wszystkich uczestników tego wyjątkowego spotkania w Mielnie będzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Kto przyjedzie we wrześniu do Mielna będzie miał okazję przeżyć kolejną artystyczną przygodę z Silesia Tak Art. Do zobaczenia na Artystycznym Szlaku:)