Pamiętamy o Partnerach Stowarzyszenia Silesia TAK ART 🙂 W tym roku Tyskie Hospicjum im.Św.Kaliksta I obchodzi Jubileusz 30. Lecia powstania, z którym od blisko 10 lat współpracujemy w zakresie wspierania stowarzyszenia naszymi pracami. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2014 roku aukcją charytatywną „Otwarte Serca”, podczas której z licytacji obrazów na żywo udało się zebrać blisko 12,5 tyś.złotych na budowę stacjonarnego hospicjum.
Z okazji Jubileuszu nasza Prezes Małgorzata Szala złożyła na ręce Prezes Zarządu Tyskiego Hospicjum Pani Ilony Słomian Serdeczne Gratulacje w postaci Adresu Okolicznościowego, a także przekazała od nas wszystkich piękny bukiet kwiatów w postaci obrazu autorstwa naszej stowarzyszeniowej koleżanki Marii Celm ze Szczecina.
Gratulujemy Społecznemu Stowarzyszeniu Hospicjum im.Św.Kaliksta I w Tychach trzech dekad działania na rzecz osób i rodzin, które znalazły się w trudniej sytuacji życiowej i losowej. Życzymy pracownikom i wolontariuszom hospicjum wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim wytrwałości i dobrego zdrowia na kolejne lata działalności na rzecz podopiecznych.
Dziękujemy Wam za to, że Jesteście.❤️
Społeczność Stowarzyszenia Silesia Tak Art🖌️🎨🖼️❤️