Pamiętamy o Partnerach Stowarzyszenia Silesia TAK ART 🙂 W tym roku Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa obchodzi Jubileusz 65. Lecia powstania, z którym od blisko 10 lat współpracujemy w zakresie upowszechniania kultury. Od dekady wspólnie z klubami podległymi pod Spółdzielczy Dom Kultury TĘCZA TSM OSKARD zorganizowaliśmy ponad 20 wystaw zbiorowych promujących nasze stowarzyszenie, a także artyści zrzeszeni w Silesia Tak Art uczestniczyli w konkursach i przeglądach sztuki.
Nasza przygoda rozpoczęła się w 2014 roku organizacją aukcji charytatywnej pt.”Otwarte Serca”, podczas której z licytacji obrazów na żywo w galerii SDK TĘCZA udało się zebrać blisko 12,5 tyś.złotych na budowę stacjonarnego hospicjum w Tychach.
Z okazji Jubileuszu nasza Prezes Małgorzata Szala złożyła na ręce Prezesa Zarządu Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej OSKARD Pana Piotra Polisa Serdeczne Gratulacje w postaci Adresu Okolicznościowego, a także przekazała od nas wszystkich dwie piękne prace autorstwa koleżanki Barbary Zientara – Chmiel oraz kolegi Albina Rożeja. Pierwszy przedstawia urokliwy pejzaż z Kazimierza Dolnego nad Wisłą, a drugi konia.
Gratulujemy Spółdzielni Mieszkaniowej OSKARD w Tychach sześciu i pół dekady działania na rzecz tyskiej społeczności, dając jej godne warunki do życia oraz dbając o udział w życiu kulturalnym i społecznym. Życzymy całemu Zarządowi oraz pracownikom TSM OSKARD wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim wytrwałości i dobrego zdrowia na kolejne lata działalności na rzecz mieszkańców miasta Tychy.
Dziękujemy Wam za to, że Jesteście.❤️
Społeczność Stowarzyszenia Silesia Tak Art🖌️🎨🖼️❤️