ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ PLASTYCZNĄ OBJĘTĄ PATRONATEM HONOROWYM PRZEZ PREZYDENTA MIASTA WODZISŁAWIA ŚLASKIEGO 🖌️🖼️🎨
Szanowni Państwo! Już jutro w sobotę 22 lipca w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Jodłowej 32 o godzinie 15.30 rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą OGRÓD SZTUKI i RĘKODZIEŁA. Gospodarzem wystawy jest Stowarzyszenie Silesia TAK ART oraz zaproszone grupy twórcze z Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Kreatywne Pędzle z Petrovic w Republice Czeskiej. Artyści zaprezentują ponad 300 prac w przestrzeni prywatnego ogrodu Danuty i Stanisława Żelechowskich. Impreza ma na celu promocję twórczości artystów intuicyjnych, wymianę doświadczeń oraz integrację osób uprawiających malarstwo sztalugowe.
Pomysłodawczynią tego projektu jest nasza stowarzyszeniowa koleżanka Danuta Żelechowska, która zaproponowała aby w jej przydomowym ogrodzie zorganizować wernisaż. Do pomocy zgłosił się Zarząd naszego stowarzyszenia oraz lokalni twórcy, a efektem podjętych działań jest objęcie po raz drugi z rzędu wystawy plenerowej Honorowym Patronatem przez Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. To dla nas wszystkich wielki zaszczyt i wyróżnienie. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia wystawy, która ukaże odbiorcom zarówno obrazy, jak i rękodzieło stworzone przez kilkudziesięciu artystów. Szczegóły imprezy już wkrótce znajdą się na stronie www.tak-art.pl w zakładce Aktualności, jak i na stronie FB.
Przypomnijmy, że będzie to drugie spotkanie artystyczne w tym miejscu. Pierwsze odbyło się 6 sierpnia 2022 roku.
Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tej plenerowej imprezie artystycznej. Wstęp wolny!!!❤️🖌️🖼️🎨☀️