GRUPA PÓŁNOC SILESIA TAK ART. SPOTKANIE NA JASNYCH BŁONIACH W SZCZECINIE 08.07.2023 – fot.A.Goluda

GRUPA PÓŁNOC…W AKCJI

Bardzo nas cieszy, że nasze koleżanki i nasi koledzy ze Szczecina i okolic, po niezwykle udanym działaniu w dniach 24-25 czerwca bieżącego roku pt.”Weekend Otwartych Ogrodów” w Dobrej, postanowili kontynuować promocję Stowarzyszenia Silesia Tak Art i spotkali się dzisiaj w Szczecinie. Oto relacja naszej stowarzyszeniowej koleżanki Anety Goluda z Grzepnicy, cyt. „Dziś odbyło się pierwsze spotkanie „Grupy Północ” w urokliwym zakątku Szczecina, którym są Jasne Błonia im. Papieża Jana Pawła II. Jasne Błonia to szeroki zieleniec z rabatami kwiatowymi po bokach, obsadzony alejami platanowymi ciągnący się pomiędzy dawnym Urzędem Administracyjnym Prowincji Pomorskiej (obecnie Urzędem Miasta) a parkiem im. Jana Kasprowicza. Wszyscy cieszyliśmy się że wspólnego spotkania. Przy kawie i deserze prowadziliśmy rozmowy towarzyskie, ale przede wszystkim omówiliśmy przyszłe działania związane ze zorganizowaniem wystaw zbiorowych twórców i sympatyków Stowarzyszenia Silesia Tak Art w naszym regionie.

Ustaliliśmy też termin kolejnego spotkania, które odbędzie się u mnie w ogrodzie. Bardzo fajnym momentem tego spotkania była ekspozycja naszego stowarzyszeniowego znaczka, który został uwieczniony na kilku fotografiach na tle ciekawych obiektów Błonia. Na jednej z fotografii znalazło się 6 znaczków razem symbolizujących sześć naszych koleżanek, które tego dnia spotkały się w tym miejscu. Pozdrowienia od całej grupy Północ dla wszystkich Tak-Artowców”

W artystycznym spotkaniu wzięli udział: Aneta Goluda z Grzepnicy, Barbara i Janusz Zatorscy ze Szczecina, Teresa i Jerzy Białkowie ze Szczecina, Janina i Ryszard Szalimowie z Pucic, Anna Magulska ze Szczecina oraz Bożena Kasprzak ze Szczecina.

My, pozostali twórcy i sympatycy Silesia Tak Art cieszymy się, że GRUPA PÓŁNOC zaczyna prężnie działać i również serdecznie Was Kochani pozdrawiamy:)