Miło nam Państwa poinformować , że kolejna z wystaw zbiorowych ukazująca ubiegłoroczny dorobek plenerowy twórców i sympatyków Silesia Tak Art zagościła w zaprzyjaźnionej placówce MBP. Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach od momentu powstania Silesia Tak Art jest naszym stałym partnerem. Wystawa wpisuje się w przypadający w tym roku Jubileusz 10. Lecia naszego stowarzyszenia. Dziękujemy Kierowniczce Filii Nr 18 MBP Tychy za piękną ekspozycję prac twórców i sympatyków Silesia Tak Art🖼️🖌️❤️👍

a oto co napisała na swojej stronie o tej wystawie MBP w Tychach:

Zapraszamy do Osiemnastki!

Wystawa malarstwa twórców i sympatyków Stowarzyszenia Silesia Tak Art pt. „Przegląd prac plenerowych 2022”. Na wystawie znajdują się obrazy powstałe podczas ubiegłorocznych trzech plenerów plastycznych Silesia Tak Art zorganizowanych kolejno: w maju w Mielnie, w czerwcu w Jaworzynce oraz we wrześniu we Wrocławiu. Większość z prezentowanych prac brała udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w 2022 roku przez SDK TĘCZA pt. „VI Przegląd Sztuki i Rękodzieła POWIĄZANIA”. Warto zaznaczyć, że wszystkie prace zostały zakwalifikowane do głównej wystawy konkursowej, co było także formą wyróżnienia.

W tym roku Silesia Tak Art obchodzi swoje 10 lecie. Od samego początku istnienia współpracuje z Miejską Biblioteką Publiczną w Tychach a prace członków stowarzyszenia zdobią nasze biblioteki. Za owocną i piękną współpracę serdecznie dziękujemy!”