Na twórców i sympatyków Silesia Tak Art można liczyć w potrzebie. O tym na pewno mogą przekonać się podopieczni Podkarpackiego Hospicjum dla którego artyści z naszego stowarzyszenia reprezentowani przez Zarząd Tak-Art-u po raz szósty przekazują prace na rzecz aukcji charytatywnej. Jest to aż dziesięć obrazów autorstwa siedmiu twórców, które powstały w latach 2016 – 2018 podczas działań podejmowanych przez nasze stowarzyszenie. Tegoroczna aukcja charytatywna obrazów nosi nazwę „GDZIEKOLWIEK JESTEŚ – SZTUKA POMAGANIA NIE MIJA” – w ramach całorocznej Kampanii „GDZIEKOLWIEK JESTEŚ”„Artyści-Dzieciom”. Naszym twórcom dziękujemy po raz kolejny za piękny Dar Serca. Wyrażamy nadzieję, że podarowane przez nas prace zostaną wylicytowane, a zebrane środki finansowe wspomogą działania organizatora na rzecz chorych dzieci. Chętnych do śledzenia licytacji na żywo zapraszamy na stronę Podkarpackiego Hospicjum www.hospicjum-podkarpackie.pl