Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie serdecznie zapraszamy na XV Charytatywną Aukcję Obrazów ARTYŚCI DZIECIOM „Sztuka pomagania nie mija”

W załączeniu zaproszenie ze szczegółami prac, które znalazły się w katalogu aukcyjnym.

Link do Galerii Obrazów na stronie: https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/aukcja-obrazow/

Tym razem nasi twórcy i sympatycy za pośrednictwem Zarządu Stowarzyszenia Silesia Tak Art przekazali siedem obrazów, które powstały podczas plenerów plastycznych zorganizowanych przez nasze stowarzyszenie m.in. w Mielnie, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, a także w zaciszu domowych pracowni. W większości są to obrazy ukazujące piękne pejzaże. Nazwiska artystów oraz podarowane prace: Barbara Zatorska – Szczecin praca pt.”Fara w Kazimierzu Dolnym na Wisłą” 50×60 cm, technika olej na płótnie rok powstania 2018, Andrzej Szymerowski – Zielona Góra, praca pt.” Kazimierz Dolny nad Wisłą widok z ulicy Cmentarnej”, technika: olej na płótnie, wymiary 50×60 cm, rok powstania 2018 Ewa Mendala – Gniezno, praca pt.”pt.Maki”, technika: akryl na płótnie, wymiary 50×60 cm, rok powstania 2015 , Ewa Rudnicka – Piła, praca pt.”Bez tytułu”, olej na płótnie 5Ox60 cm, technika olej na płótnie, rok powstania 2019, Szala Krzysztof – Tychy, praca pt.”Ostrówek, Dom Świętej Faustyny”, technika: akryl na płótnie, wymiary 40×60 cm, rok powstania 2021, Grażyna Mitoraj – Mikołów, praca pt. pt.”O zmierzchu”, technika: akryl na płótnie, wymiary 50×60 cm, rok powstania 2020, Anna Van Brussel – Loutraki Grecja, praca pt.”Marzenie”, technika akryl na płótnie, wymiary 40×50 cm, rok powstania 2022.

Naszym twórcom jeszcze raz pięknie dziękujemy za ten wyjątkowy Dar Serca. Wyrażamy nadzieję, że podarowane dzieła zostaną wylicytowane, a zebrane środki finansowe wspomogą działania Hospicjum na rzecz chorych dzieci.

Linki do licytacji podarowanych przez nasze stowarzyszenie prac:

https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/…/ostrowek-dom…/
https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/…/kazimierz…/
https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/…/35-19-rynek-w…/

Link do licytacji pojawi się na stronie Hospicjum w dniu 5 lutego 2024 roku.

Aukcja Obrazów jest możliwa dla WSZYSTKICH, którzy chcą wesprzeć działalność Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY