Silesia Tak Art ma kolejny powód do radości, ponieważ dzisiaj 29 stycznia 2022 roku w Domu Kultury „SOKOLNIA” w Imielinie na Górnym Śląsku została otwarta wystawa zbiorowa twórców i sympatyków naszego stowarzyszenia. Wystawa została zatytułowana „RAFA KORALOWA” oraz ekspozycja prac poplenerowych 2017-2021. Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia jest uroczysty finisaż zaplanowany na 27 lutego 2022 roku o godz.15.30. Serdecznie zapraszamy🙂 Główną atrakcją wystawy jest nasza praca projektowa pt.”RAFA KORALOWA”, którą stworzyło ośmioro twórców wiosną ubiegłego roku. Obrazy powstawały w zaciszu domowych pracowni podczas spotkań wirtualnych. Efektem tych działań jest PANORAMA składająca się z 8 prac o łącznych wymiarach 50×320 cm. Oprócz pracy zbiorowej można obejrzeć dzieła powstałe w latach 2017-2021 podczas plenerów plastycznych organizowanych przez Silesia Tak Art. Łącznie na wystawie wyeksponowano 38 obrazów autorstwa 25 twórców i sympatyków naszego stowarzyszenia.

Autorzy prac biorących udział w wystawie:

Bąk Andrzej malarstwo Szczecin, Białek Maria Teresa malarstwo Szczecin, Bileńki Krystyna malarstwo Rzeszów, Buganik Elżbieta malarstwo Gromadka, Celm Maria malarstwo Szczecin, Czarnecka Gabriela malarstwo Wołomin, Franke Steffi malarstwo Niemcy, Goluda Aneta malarstwo Grzepnica, Gałęcki Zbigniew malarstwo Toruń, Kasprzak Bożena malarstwo Szczecin, Konaszewski Arkadiusz malarstwo Częstochowa, Kowalczyk Ewa malarstwo Lubin, Maciuszek Irena malarstwo Gromadka, Magulska Anna malarstwo Szczecin, Mendala Adam malarstwo Gniezno, Ozdowski Marian malarstwo Kalisz, Pawlak Edyta malarstwo Kostrzyn nad Odrą, Pozdrowicz Ryszard malarstwo Nowy Tomyśl, Szala Krzysztof malarstwo Tychy, Szymański Leszek malarstwo Warszawa, Szymerowski Andrzej malarstwo Zielona Góra, Urbanowska Teresa malarstwo Wołomin, Zatorska Barbara malarstwo Szczecin, Zientara-Chmiel Barbara malarstwo Imielin, Żmuda Daniela malarstwo Polkowice.