Fotografia kol.Małgorzaty Szali

Kochani!Mamy nadzieję, że u Was wszystko w porządku. My też próbujemy odnaleźć się w tej trudnej sytuacji…Chcemy Was zapewnić, że myślimy o Was! Pamiętajcie, że pomimo epidemii możecie kontaktować się z nami telefonicznie bądź za pomocą facebooka. Zaglądajcie na naszą stronę www.tak-art.pl Będziemy starali się umieszczać tu materiały, aktywności, które być może pomogą Wam wypełnić ten czas. W dniu 15 listopada stworzyliśmy wzorem wiosennych plenerów wirtualnych w komunikatorze Messenger Grupę Przetrwajmy Razem z Silesia Tak Art. Grupa ta będzie działać w całym okresie jesienno-zimowym, aby wspierać się i rozwijać naszą pasję. Dla wszystkich zaproszonych twórców, sympatyków i partnerów naszego stowarzyszenia korzystających z komunikatora w Grupie opracowano regulamin, z którym warto się zapoznać. Przyświecają nam cele: Czyńmy Dobro i Przetrwajmy Razem.

Regulamin Grupy:
PRZETRWAJMY RAZEM Z SILESIA TAK ART
Ta grupa jest miejscem, gdzie rozmawiamy o naszej pasji tworzenia. Możemy dzielić się swoimi problemami, wątpliwościami, inspiracjami i wszystkim co związane z tematem. Pragniemy w tym wyjątkowo trudnym czasie, gdy zostaliśmy dotknięci epidemią, znaleźć czas na uprawianie naszej pasji oraz stworzyć platformę bieżącego kontaktu.
Regulamin grupy:
1.Szacunek. Odnosimy się z szacunkiem do każdej osoby, nawet jeśli nie zgadzamy się w jakiejś kwestii. Nie dokuczamy, nie obrażamy.
2.Tolerancja. Ta grupa jest otwarta dla wszystkich zaproszonych przez administratora twórców, sympatyków i partnerów Stowarzyszenia Silesia Tak Art i jest przyjazna dla wszystkich. Każdy ma prawo realizować swoją twórczość w sposób jaki mu najbardziej odpowiada. W naszej grupie nie zajmujemy się tematami i sprawami związanymi z polityką, religią, wyznaniem, orientacją seksualną, itp., a jedynie tym co związane jest z kulturą i naszą działalnością Statutową (tych którzy nie znają statutu lub chcą go sobie przypomnieć zapraszamy na naszą stronę internetową www.tak-art.pl )Będąc zaproszoną/zaproszonym do grupy, akceptujesz to.
3.Kultura. Dbajmy o język naszej wypowiedzi, nie obrażajmy i nie wyśmiewajmy innych. Dzielmy się doświadczeniami, ale nikogo do niczego nie zmuszajmy.
4. Spamowanie. Nie wrzucajmy tu reklam, ofert sprzedażowych czy innych treści nie związanych z naszą działalnością!
5. Osoba, która nie będzie przestrzegała wymienionych w pkt.1-4 zasad za złamanie regulaminu zostanie usunięta z grupy.