Stowarzyszenie Silesia Tak Art po raz kolejny wspiera osoby, które wymagają wsparcia. Tym razem na początku tego roku Zarząd w imieniu naszych twórców i sympatyków przekazał prace, które były przedmiotem licytacji podczas balu charytatywnego w dniu 10 stycznia 2020 roku na terenie restauracji „Bar pod kogutem” w Tychach.

Miły finał III Balu Charytatywnego 😊 miał miejsce w dniu 31 stycznia 2020 roku, gdy wręczono na ręce Pani dyrektor Ewy Pawlak OREW /Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną/ symboliczny czek na kwotę 20 000 złotych z wpłat, które darczyńcy wnieśli podczas balu, mi.in licytując podarowane na aukcję prace. Czek wręczali: Krystyna Leszczyńska, Wioletta Niebieszczańska, Barbara Konieczna, Jerzy Chaberko oraz Sławomir Sobociński, czyli zespół organizacyjny tegorocznego balu.

Warto dodać, że jedną z osób licytujących obrazy był nasz sympatyk Wojciech Lewandowski, który mieszka w Tychach. Podarowano prace: kol.Barbary Zatorskiej ze Szczecina, kol.Barbary Zientary-Chmiel z Imielina, kol.Sławomira Koseckiego z Kielc i kol.Marii Brzostek z Mrągowa.